Producenci

Promocje
Sonda
Czym kierujesz się przy wyborze kasy fiskalnej?
Formy płatności

Płatności elektroniczne

Forma płatności dla klientów ceniących sobie szybkość transakcji - wybierz z wielu dostępnych banków. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl).

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Na wpłatę czekamy 3 dni robocze od momentu złożenia przez Państwa zamówienia.

Nr. konta do wpłat:

Credit Agricole Bank Polska S.A.
58 1940 1076 3052 4480 0000 0000

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.
 

Leasing

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl